Het federale operahuis in de hoofdstad van Europa

LA MONNAIE DE MUNT

© Linde Raedschelders

Departement techniek & facility management

Directrice
CHARMAINE GOODCHILD

Adjunct technisch directeur
FRANKIE GOETHALS

Technisch productieverantwoordelijken
CÉCILE BOURGUET, MARC DEWIT

Verantwoordelijke bouwprojecten
DOMINIQUE MERTENS

Directiesecretaresses
AURÉLY SCHRAM, LUT VANDER TRAPPEN

SCÈNEPERSONEEL

Hoofdinspiciënt
THOMAS DESMED

Toneelinspiciënten
LAURENT LE BEC, LAURA RODRIGUEZ

Assistent-toneelinspiciënt
*MORGANE LAMBINET

Diensthoofd machinerie
MARCEL MAUS

Adjunct diensthoofd
JESSE JANSEN

Machinisten
THIERRY BADOT, NAHUEL CACERES FUENTEALBA, ROGER CHALLENOR, JOHN DE BACKER, PATRICE DEKNEUVELE, BÉNÉLA DESAUGUSTE, LOUIS DRIJVERS, JULIE GESSEMETER, PATRICK GOURLÉ, PHILIPPE GOUZANNET, AMANDINE HANRIOT, DIRK HEEREN, KEWIN JAREK, BENJAMIN MARTINEZ, AXEL MOREAU, JEAN-MARC PEETERS, SIMON RAVELINGIEN, ANASTASIOS SIMEONIDIS, MICHEL STEVENS, MARC VANDERSMISSEN, MARTIN VEYS, PHILIPPE VIZY

Diensthoofd belichting & videoprojecties
KRISPIJN SCHUYESMANS

Adjunct diensthoofd
MICHEL BAETEN

Productieverantwoordelijke belichting
YANN ROUZIC

Technici belichting
RAFAËL CASTRO, FLORIAN DECLERCQ, ANDRÉ DE SPIEGELEER, FAWZI KHALIFA, *NATHALIE THYS, *NICOLAS POELS, KOEN RAES, PAUL TOUSSAINT

Videoprojectie
JEAN-BAPTISTE PACUCCI, MAXIME GUISLAIN

Diensthoofd rekwisieten
ISABELLE COURBET

Rekwisiteurs
*GUILLAUME DUMONT, *NIELS GRYSPEIRT, ANNE-LISE MARTIN, JEAN-MARC VAN DE WEGHE, THIERRY VAN MELDEREN

Verantwoordelijke rekwisietenatelier
DAVID BODSON

Rekwisiteurs rekwisietenatelier
*SILVIA SANTORO, *JELLE VANDEMEULEBROECKE

Diensthoofd geluid & video
JO NICOLAÏ

Adjunct diensthoofd
LUCIE TIRIAU

Technici geluid & video
KARL ANCIA, GEERT DE DEKEN, *NADIA GOTTO, PATRICK LEBOUCHER, JEAN-LUC ONGENA, PHILIPPE PAQUE, SIMON VAN ROMPAY

Diensthoofd kleding
MALIKA ASSAM

Kleders
ZAKIA AROUG, GLADYS MARTEL, ANNE-SOPHIE VAN INGELGEM

Diensthoofd kap, grime & pruiken
LUIGIA VILLANI

Grimeurs, pruikenmakers & kappers
STEVE CALLUT, HEDWIG DEGELAEN, GENEVIÈVE MAHAUX, BÉNÉDICTE PESSER, *KATRIEN POELS, OLGA TIKHONOVA

KOSTUUMATELIERS

Afdelingshoofd
REGINE BECKER

Kostuumassistentes
NICOLE BAUER, ARABELLE POELS

Secretaresse
ELKE COOLENS

Hoofd damesatelier
GABRIELA WANZEK

Onderchef
PATRICIA VANDER STAPPEN

Kleermaaksters
KRISTINA AKRAPOVIC, HÉLÈNE BERNARD, ISABELLE CANTILLANA, *SÉGOLÈNE CHAMEROY, MARINE DALOZE, MIYASA DEVECI, LYDIE LAMBERT, GRAZIA MAZZA, FABIENNE MENET, CHRISTINE PIQUIN, NATHALIE RUSTICO

Hoofd herenatelier
BERT MENZEL

Onderchef
BLANDINE MAUNOURY

Kleermakers
CARINE ANCIAUX, FATMA AYHAN, DENIS BOUDART, GIUSEPPE GANGI, LÉA GOUY, XAVIER GIGOT, YULIYA KOKHAN, NALAN KOSAR, CHRISTOPHE MARTELLEUR, MAUD VEDER

Hoofdschoenmaker
MARIE DE RYCK

Schoenmakers
ANTONIO SITTINIERI, PETRA VAN DORPE

Ververij
LILIANE ABRAHAMS

Hoofd hoeden-& decoratie-atelier
JÉRÔME LAMBERT

Medewerksters
MAILIS HOTTOIS, NATALIA LINSENMAIER

Kostuumreserve
CHRISTINE VAN LOON

Stoffenreserve
LUDIVINE HUBIN

DECORATELIERS

Afdelingshoofd
ETIENNE ANDRÉYS

Secretaris
SERGE BOLLINNE

Studiebureau
CHRISTOPHE GSPANN, ALEXANDRA HOUBRECHTS, RICHARD KLEIN, *ALESSANDRO LICATA, ANAÏS LOPEZ, PETER TUYAERTS, MAROUSSIA VAES

Hoofd decoratie-atelier
NN

Schilders
MONIR ACHNAK, NATHALIE SALAMERO

Verantwoordelijke beeldhouwerij
THIERRY SPRINGAEL

Verantwoordelijke stoffeeratelier
ARNOULD D’HAESE

Stoffeeratelier
*LIONEL COUVRANT

Hoofdschrijnwerker
RENAUD DE MAESSCHALCK

Schrijnwerkers
BERNHARD FISCHER, PAUL RIJCKMANS, LUDOVIC VAN DE VELDE

Hoofdsmid
KEVIN MARTINS GARCERAN

Smeden
GIOVANNI BARBAGALLO, GIUSEPPE LAURICELLA, CHRISTOPHE WUYTS

LOGISTIEK

Diensthoofd
BERNARD DANDOIS

Medewerkers
SEBASTIANO ACCAPUTO, ANTONIO AGRO, OLIVIER BRASSINE, GIUSEPPE BUTERA, SALVATORE BUTERA, FRÉDÉRIC DEHENAIN, MICHEL DELMEULLE, MATHIAS DUPONT, PASCAL FISSET, MATHIEU FRANQUIN, *LAURENCE GOBLET, PIETRO MARTORANA, ABDELHAK LANGERI TRIMINI, MICHÈLE VANDENBORRE

FACILITY MANAGEMENT

Afdelingshoofd
CÉDRIC STEENWERCKX

Assistente
PATRICIA DE OLIVEIRA

Secretaresse
ANNA SIDENKO

Coördinator food & beverage
TIMMY HERZEEL

Coördinator receptie & bewaking
DIRK DE WINTER

Receptionisten
MERAL KURSUN, SUZANNE SINDA, ANNE VAN DER AUWERMEULEN, CARINE WASTIELS

Hoofdelektricien
RACHID ATTOUTI a.i.

Assistent hoofdelektricien
HAROLD GEENS

Elektriciens
ADYBE BOURKAIK, RACHID EL KAJJAL, LOUIS LESURF, PHILIP SIERSMA

Hoofd onderhoud gebouwen
MARC SIMONS

Medewerkers
BOUCIF DJELTI, SÉBASTIEN GEURTS, *DRISS KADOURI

Schoonmaak

*Coördinator
MOHAMED BOUKER

Teamleider
KRYSTYNA POLISZKIEWICZ

Medewerkers
OLHA ALEKSANDRYUK, CHANTAL CARAMIN, PHILIPPE DELOBEL, IRINA GAZINA, MARIE-JEANNE LOLIMA-KANGA, CHRISTINE LUZIBU MATONDA, KANDI MBOLE-MUSUNGU, RÉGINE NSIAMUNDE MONA, SAMUEL RAMPELLO, MARIE-CLAIRE SÉVÈRE, JEANINE VANDERVEKEN, SOLANGE VLAAUD

Deel deze pagina