MM Tickets is gesloten van maandag 5 juli tot en met maandag 17 augustus en is opnieuw open vanaf dinsdag 18 augustus. 

Sluiten

Het federale operahuis in de hoofdstad van Europa

LA MONNAIE DE MUNT

© Linde Raedschelders

Departement techniek & Facility Management

Directrice
Charmaine Goodchild

Adjunct technisch directeur
Frankie Goethals

Technisch productieverantwoordelijken
Cécile Bourguet, Marc Dewit, Patrick Vanderhaegen

Verantwoordelijke bouwprojecten
Dominique Mertens

Directiesecretaresses
Aurély Schram, Lut Vander Trappen

SCÈNEPERSONEEL

Hoofdinspiciënt
Thomas Desmed

Toneelinspiciënten
Morgane Lambinet, Laurent Le Bec, Laura Rodriguez

Diensthoofd machinerie
Marcel Maus

Adjunct diensthoofd machinerie
Jesse Jansens

Machinisten
*Catherine Agniez, Thierry Badot, Roger Challenor, John De Backer, Patrice Dekneuvele, Bénéla Desauguste, Louis Drijvers, *Jacopo Fusco, Julie Gessemeter, Patrick Gourlé, Philippe Gouzannet, Amandine Hanriot, Dirk Heeren, Kewin Jarek, Yashine Jaunoo, Benjamin Martinez, Axel Moreau, Jean-Marc Peeters, Simon Ravelingien, Michel Stevens, *Théophile Vallée, Marc Vandersmissen, Martin Veys, Philippe Vizy

Diensthoofd belichting & video
Krispijn Schuyesmans

Adjunct diensthoofd belichting & video
Koen Raes

Belichtings- & videotechnici
Mathias Batsleer, Rafaël Castro, Florian Declercq, André De Spiegeleer, Maxime Guislain, *Gea Hernandez Castro, Fawzi Khalifa, Jean-Baptiste Pacucci, Nicolas Poels, Yann Rouzic, *Nathalie Thys, Paul Toussaint

Hoofd opnames & audiovisuele projecten
Jo Nicolaï

Diensthoofd geluid & audiovisuals
Lucie Tiriau

Technici geluid & audiovisuals
Karl Ancia, Geert De Deken, Nadia Gotto, Patrick Leboucher, Vivien Mertz, Jean-Luc Ongena, Philippe Paque, Simon Van Rompay

Diensthoofd rekwisieten
Isabelle Courbet

Rekwisiteurs
*Guillaume Dumont, *Niels Gryspeirt, Anne-Lise Martin, Jean-Marc Van de Weghe, Thierry Van Melderen

Verantwoordelijke rekwisietenatelier
David Bodson

Rekwisiteurs rekwisietenatelier
*Simone La Cognata, *Silvia Santoro, *Jelle Vandemeulebroecke

Diensthoofd kleding
Malika Assam

Kleders
Zakia Aroug, *Louise Hanquet, Gladys Martel, *Pascaline Ploneis, Anne-Sophie Van Ingelgem

Diensthoofd kap, grime & pruiken
Luigia Villani

Grimeurs, pruikenmakers & kappers
Steve Callut, Hedwig Degelaen, Geneviève Mahaux, Bénédicte Pesser, Katrien Poels, Olga Tikhonova

KOSTUUMATELIERS

Afdelingshoofd
Regine Becker

Kostuumassistentes
Nicole Bauer, *Marion Lansmanne, Arabelle Poels

Secretaresse
Elke Coolens

Hoofd damesatelier
Gabriela Wanzek

Onderchef damesatelier
Patricia Vander Stappen

Kleermaaksters
Kristina Akrapovic, Hélène Bernard, Isabelle Cantillana, Ségolène Chameroy, Marine Daloze, Miyasa Deveci, Lydie Lambert, Grazia Mazza, Fabienne Menet, Christine Piquin, Nathalie Rustico

Hoofd herenatelier
Bert Menzel

Onderchef
Blandine Maunoury

Kleermakers
Carine Anciaux, Fatma Ayhan, Denis Boudart, Giuseppe Gangi, Léa Gouy, Xavier Gigot, Yuliya Kokhan, Nalan Kosar, Christophe Martelleur, Maud Veder

Hoofdschoenmaker
Marie De Ryck

Schoenmakers
Antonio Sittinieri, Petra van Dorpe

Ververij
Liliane Abrahams

Hoofd atelier hoeden & decoratie
Jérôme Lambert

Medewerksters
Mailis Hottois, Natalia Linsenmaier

Kostuumreserve
Christine Van Loon

Stoffenreserve
Ludivine Hubin

DECORATELIERS

Afdelingshoofd
Etienne Andréys

Secretaris
Serge Bollinne

Studiebureau
Christophe Gspann, Alexandra Houbrechts, Richard Klein, Alessandro Licata, *Anais Lopez, Maroussia Vaes

Schilders
Monir Achnak, *Joseph Minet, Nathalie Salamero, *Anaïs Thomas, Peter Tuyaerts

Verantwoordelijke beeldhouwerij
Thierry Springael

Verantwoordelijke stoffeeratelier
Arnould D’haese

Stoffeerder
Lionel Couvrant

Hoofdschrijnwerker
Renaud de Maesschalk

Schrijnwerkers
Bernhard Fischer, Leonid Sigarevski, Ludovic Van de Velde, *Julien Vergieu

Hoofdsmid
Kevin Martins Garceran

Smeden
Giovanni Barbagallo, Giuseppe Lauricella, *Aykut Ozcelik, *Michael Sampoux, Christophe Wuyts

LOGISTIEK

Diensthoofd
Bernard Dandois

Medewerkers
Sebastiano Accaputo, *Alexander Buysse, Antonio Agro, Olivier Brassine, Giuseppe Butera, Salvatore Butera, Frédéric Dehenain, Michel Delmeulle, Mathias Dupont, Pascal Fisset, Mathieu Franquin, Laurence Goblet, Pietro Martorana, Abdelhak Langeri Trimini

FACILITY MANAGEMENT

Afdelingshoofd
Cédric Steenwerckx

Assistente
Patricia de Oliveira

Secretaresse
Anna Sidenko

Coördinator food & beverage
Timmy Herzeel

Coördinatrice receptie & bewaking
Wafae Najmi

Receptionistes
Meral Kursun, *Amandine Thiry, Suzanne Sinda

Hoofdelektricien
Rachid Attouti

Assistent hoofdelektricien
Harold Geens

Elektriciens
Adybe Bourkaik, Rachid El Kajjal, Louis Lesurf, Philip Siersma, Abdelhak Taybi

Hoofd onderhoud gebouwen
Marc Simons

Medewerkers
Boucif Djelti, Edgar Nazaryan, Sébastien Geurts, Johnathan Rojas Perez

SCHOONMAAK

*Coördinator
Mohamed Bouker

Teamleider
Krystyna Poliszkiewicz

Medewerkers
Olha Aleksandryuk, Chantal Caramin, Philippe Delobel, Soliman El Hattach, Christophe Guilliams, Marie-Jeanne Lolima-Kanga, Mukades Kasumi, Christine Luzibu Matondo, Kandi Mbole-Musungu, Régine Nsiamunde Mona, Sizan Musta, Mohamed Taibi, Solange Vlaaud

Deel deze pagina