De Munt heeft kennis genomen van de maatregelen die de federale regering oplegt voor indooractiviteiten. Op dit moment onderzoeken wij wat de concrete gevolgen zijn voor alle betroffen voorstellingen. Tickethouders zullen volgende week bericht ontvangen van de Munt.

 

Sluiten

Het federale operahuis in de hoofdstad van Europa

DE MUNT LA MONNAIE

© Linde Raedschelders

Departement techniek & Facility Management

Directrice
Charmaine Goodchild

Adjunct technisch directeur
Frankie Goethals

Technisch productieverantwoordelijken
Cécile Bourguet, Marc Dewit

Verantwoordelijke bouwprojecten
Dominique Mertens

Assistente materiaal- & aankoopprojecten
Alexandra Houbrechts

Directiesecretaresses
Aurély Schram, Lut Vander Trappen

SCÈNEPERSONEEL

Hoofdinspiciënt
Thomas Desmed

Toneelinspiciënten
Laurent Le Bec, Laura Rodriguez

Assistent productieregisseur
Morgane Lambinet

Diensthoofd machinerie
Marcel Maus

Adjunct diensthoofd machinerie
Jesse Jansens

Machinisten
Roger Challenor, John De Backer, Bénéla Desauguste, Louis Drijvers, Julie Gessemeter, Patrick Gourlé, Philippe Gouzannet, Dirk Heeren, Kewin Jarek, Yashine Jaunoo, Benjamin Martinez, Axel Moreau, Jean-Marc Peeters, Simon Ravelingien, Michel Stevens, Martin Veys, Philippe Vizy

Diensthoofd belichting & video
Krispijn Schuyesmans

Adjunct diensthoofd belichting & video
Koen Raes

Productieverantwoordelijke Belichting
Simon De Vos

Belichtings- & videotechnici
Mathias Batsleer, Rafaël Castro, Florian Declercq, Fawzi Khalifa, Jean-Baptiste Pacucci, Paul Toussaint

Hoofd opnames & audiovisuele projecten
Jo Nicolaï

Diensthoofd geluid & audiovisuals
Lucie Tiriau

Technici geluid & audiovisuals
Karl Ancia, Geert De Deken, Nadia Gotto, Patrick Leboucher, Vivien Mertz, Jean-Luc Ongena, Philippe Paque, Simon Van Rompay

Diensthoofd rekwisieten
Isabelle Courbet

Rekwisiteurs
Anne-Lise Martin, Jean-Marc Van de Weghe, Thierry Van Melderen

Verantwoordelijke rekwisietenatelier
David Bodson

Rekwisiteurs rekwisietenatelier
*Simone La Cognata

Diensthoofd kleding
Malika Assam

Kleders
Zakia Aroug, Gladys Martel, Anne-Sophie Van Ingelgem

Diensthoofd kap, grime & pruiken
Luigia Villani

Grimeurs, pruikenmakers & kappers
Steve Callut, Hedwig Degelaen, Geneviève Mahaux, Bénédicte Pesser, Katrien Poels, Olga Tikhonova

KOSTUUMATELIERS

Afdelingshoofd
Regine Becker

Kostuumassistentes
Nicole Bauer, Arabelle Poels

Secretaresse
Elke Coolens

Hoofd damesatelier
Gabriela Wanzek

Onderchef damesatelier
Patricia Vander Stappen

Kleermaaksters
Kristina Akrapovic, Hélène Bernard, Isabelle Cantillana, Ségolène Chameroy, Marine Daloze, Miyasa Deveci, Lydie Lambert, Grazia Mazza, Fabienne Menet, Christine Piquin, Nathalie Rustico

Hoofd herenatelier
Bert Menzel

Onderchef
Blandine Maunoury

Kleermakers
Carine Anciaux, Fatma Ayhan, Denis Boudart, Léa Gouy, Xavier Gigot, Yuliya Kokhan, Nalan Kosar, Christophe Martelleur, Nicolas Capiot, Florence Neefs

Hoofdschoenmaker
Marie De Ryck

Schoenmakers
Antonio Sittinieri, Petra van Dorpe

Ververij
Liliane Abrahams

Hoofd atelier hoeden & decoratie
Jérôme Lambert

Medewerksters
Mailis Hottois, Natalia Linsenmaier

Kostuumreserve
Maud Veder

Stoffenreserve
Ludivine Hubin

DECORATELIERS

Afdelingshoofd
Etienne Andréys

Secretaris
Serge Bollinne

Verantwoordelijke van het studiebureau
Jean Marcouiller

Studiebureau
Christophe Gspann, Alessandro Licata, *Anais Lopez, Maroussia Vaes

Schilders
Monir Achnak, *Joseph Minet, Nathalie Salamero, Peter Tuyaerts

Verantwoordelijke beeldhouwerij
Thierry Springael

Beeldhouwer
Grégory Larroy

Verantwoordelijke stoffeeratelier
Arnould D’haese

Stoffeerder
Lionel Couvrant

Hoofdschrijnwerker
Yohan Dagbert

Schrijnwerkers
Bernhard Fischer, Leonid Sigarevski, Ludovic Van de Velde, *Julien Vergieu

Hoofdsmid
Kevin Martins Garceran

Smeden
Giovanni Barbagallo, Giuseppe Lauricella, *Michael Sampoux, Christophe Wuyts

LOGISTIEK

Diensthoofd
Bernard Dandois

Medewerkers
Sebastiano Accaputo, Olivier Brassine, Giuseppe Butera, Salvatore Butera, Michel Delmeulle, Mathias Dupont, Pascal Fisset, Mathieu Franquin, Laurence Goblet, Pietro Martorana, Abdelhak Langeri Trimini

FACILITY MANAGEMENT

Afdelingshoofd
Cédric Steenwerckx

Assistente
Patricia de Oliveira

Secretaresse
Anna Sidenko

Coördinator food & beverage
Timmy Herzeel

Coördinatrice receptie & bewaking
Wafae Najmi

Receptionistes
Meral Kursun, *Amandine Thiry, Suzanne Sinda

Hoofdelektricien
Rachid Attouti

Assistent hoofdelektricien
Harold Geens

Elektriciens
Adybe Bourkaik, Rachid El Kajjal, Louis Lesurf, Philip Siersma, Abdelhak Taybi

Hoofd onderhoud gebouwen
Marc Simons

Medewerkers
Boucif Djelti, Edgar Nazaryan, Sébastien Geurts, Johnathan Rojas Perez

SCHOONMAAK

*Coördinator
Mohamed Bouker

Teamleider
Krystyna Poliszkiewicz

Medewerkers
Olha Aleksandryuk, Philippe Delobel, Isabelle Dhert, Soliman El Hattach, Christophe Guilliams, Marie-Jeanne Lolima-Kanga, Mukades Kasumi, Christine Luzibu Matondo, Kandi Mbole-Musungu, Régine Mona-Nsiamundele, Sizan Musta, Mohamed Taibi, Solange Vlaaud, Anna Cristina Apollonio, Nur Odabas

Deel deze pagina